تبلیغات

محمد دایی از آشتی‌کنان احتمالی می گوید؛/ یک قدم از علی کریمی 10 قدم از علی دایی

کد خبر: 1506710/41 زمان: 19:29   1396/12/02 بازدید: 11,044

محمد دایی از آشتی‌کنان احتمالی می گوید؛

محمد دایی معتقد است که در صورت پیشقدم شدن علی کریمی، برادرش از مواجه شدن با او استقبال خواهد کرد.

محمد دایی مربی تیم سایپا در گفتگو با "ورزش سه" در مورد دیدار حساس پیش رو در رشت برابر سپیدرود به خبرنگار "ورزش سه" گفت: مسلما بازی سختی است. ما در بالای جدول هستیم و با توجه به شرایطی که داریم برای گرفتن سهمیه به سه امتیاز نیاز داریم. سپیدرود هم در پایین جدول حضور دارد و برای نیفتادن می جنگند. در مجموع بازی سختی برای دو تیم است؛ ولی ما برای گرفتن هر سه امتیاز بازی به زمین می رویم.


وی در خصوص اینکه برخورد علی دایی و علی کریمی که در دوران مربیگری برای اولین بار رخ می دهد و اینکه آیا این موضوع تمرینات اخیر سایپا را تحت تاثیر قرار داده یا خیر، اضافه کرد: نه اصلا؛ ما دنبال فوتبال هستیم و آنچه که برای ما مهم است چیزی است که در زمین بازی می گذرد. اگر حساسیت هم باشد با سوت بازی تمام می‌شود و در پایان بازی تیمی سه امتیاز را می گیرد، که نمایش بهتری از لحاظ فنی در زمین مسابقه داشته باشد.


محمد دایی در مورد اینکه آیا در صورت رفتن کریمی به سمت نیمکت سایپا، علی دایی از این حرکت استقبال می کند یا خیر، اضافه کرد: اگر بیاید علی هم استقبال می کند و مشکل خاصی نیست. مطمئن باشید اگر یک قدم جلو بگذارد، علی 10 قدم جلو می گذارد.

تبیلغ

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار